برای افرادی که موفق می شوند، شکست یک آیین گذار است که البته یک حق عضویت کوتاه مدت دارد.

تبادل لینک با سایت تخصصی آموزش هوش هیجانی

تبادل لینک جهت بازدید از وب سایت تخصصی آموزش هوش هیجانی

در سایت تخصصی آموزش هوش هیجانی ، تا حد امکان تلاش شده است که مانع یا محدودیتی برای استفاده از مطالب  در مسیر مطالعه خوانندگان فهیم به وجود نیاید. ما اهمیتی نمی دهیم که رتبه سایت ما چقدر می شود که مثلا اگر شما چنین و چنان کنید . برای ما مهم این است که مطالب علمی مفید و کاربردی هوش هیجانی در اختیار مخاطب قرار گیرد. بنابراین تنها خواهش ما این است که برای استفاده دیگر علاقه مندان از مطالب این سایت، هرگونه پیشنهادی لازم است ارائه بفرمایید. و ما همچنین از تبادل لینک و رائه مقالات شما خوشحال می شویم .

در ارتباط با تبادل لینک کافی است که ابتدا ما را با عنوان و آدرس(  www.EQlearning.org سایت آموزشی هوش هیجانی ) لینک نمایید و سپس لینک خود را در بخش نظرات و یا به آدرس mahmoodamirinia@yahoo.com ارسال بفرمایید. در کمتر از ۲۴ ساعت پس از بررسی، لینک شما در سایت ما فعال خواهد بود. در مورد مطالب نیز اگر به همین منوال عمل بفرمایید سپاسگذار خواهیم بود. 

لوگوی وب سایت تحصصی آموزش هوش هیجانی جهت تبادل لینک
لوگوی وب سایت تحصصی آموزش هوش هیجانی

انجمن روانشناسی ایران

انجمن روانشناسی ایران

آموزش مسائل جنسی و زناشویی,ازدواج,مشاوره, پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده_files

آموزش مسائل جنسی و زناشویی,ازدواج,مشاوره, پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

                                   

 

وب سایت رسمی و تخصصی خانم دکتر صدیقه آذری، متخصص زنان و زایمان، نازایی و لاپاراسکوپی
وب سایت رسمی و تخصصی خانم دکتر صدیقه آذری، متخصص زنان و زایمان، نازایی و لاپاراسکوپی

         

Journal of Advances in Humanities

Journal of Advances in Humanities

 

 

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

 

 

مؤسسه کسب و کار اقیانوس آبی (دکتر مهدی برزویی)
مؤسسه کسب و کار اقیانوس آبی (دکتر مهدی برزویی)

در سایت تخصصی آموزش هوش هیجانی ، تا حد امکان تلاش شده است که مانع یا محدودیتی برای استفاده از مطالب  در مسیر مطالعه خوانندگان فهیم به وجود نیاید. ما اهمیتی نمی دهیم که رتبه سایت ما چقدر می شود که مثلا اگر شما چنین و چنان کنید . برای ما مهم این است که مطالب علمی مفید و کاربردی هوش هیجانی در اختیار مخاطب قرار گیرد. بنابراین تنها خواهش ما این است که برای استفاده دیگر علاقه مندان از مطالب این سایت، هرگونه پیشنهادی لازم است ارائه بفرمایید. و ما همچنین از تبادل لینک و رائه مقالات شما خوشحال می شویم . در ارتباط با تبادل لینک کافی است که ابتدا ما را با عنوان و آدرس(  www.EQlearning.org سایت آموزشی هوش هیجانی ) لینک نمایید و سپس لینک خود را در بخش نظرات و یا به آدرس mahmoodamirinia@yahoo.com ارسال بفرمایید. در کمتر از ۲۴ ساعت پس از بررسی، لینک شما در سایت ما فعال خواهد بود. در مورد مطالب نیز اگر به همین منوال عمل بفرمایید سپاسگذار خواهیم بود. 

EQ Learning

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: